Zasięg działania

Świadczymy usługi transportowe w centralnej i zachodniej Europie.

 

Szczególnie intensywnie działamy na terenie Polski, Niemiec, Francji, Danii, Holandii oraz Belgii. Dostarczamy również towary do: Włoch, Austrii, Czech, Słowacji, Litwy i Szwecji.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani dostawami na wymienione rynki zapraszamy do kontaktu.

 

Zasięg działania Kamex

Tabor

 Jeżeli kupiłeś samochód na terenie UE, chcesz go przewieźć i szukasz transportu – zadzwoń lub napisz do Nas.

 

 

KAMEX-TRANS, to specjalistyczna firma transportowa świadcząca usługi międzynarodowego i krajowego transportu. Dzięki stałej kadrze fachowych kierowców oraz korzystaniu z najlepszego sprzętu, jakość świadczonych przez nas usług jest powodem do dumy.

 

Transportujemy auta nowe i używane.

Zrealizujemy zlecenia Klientów Indywidualnych, Komisów, Dealerów, Brokerów i koncernów samochodowych.

Wykonujemy transport krajowy oraz transport międzynarodowy na terenie całej Unii Europejskiej.

Realizujemy transport pojedynczych aut.

Każdy przewożony ładunek jest w pełni ubezpieczony w zakresie odpowiedzialności przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie transportu samochodów.

KAMEX-TRANS, to firma, która wciąż się rozwija. Istniejemy na rynku już ponad 15 lat i widzimy potrzeby Klientów na specjalistyczne usługi transportowe w sektorze przewozu samochodów.

 

Zapewniamy dobór najbardziej optymalnej trasy przewozu dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Doświadczenie

Firma Kamex oferuje usługi transportowe na terenie UE już ponad 15 lat, w tym czasie zdobyliśmy grono zadowolonych klientów w kraju i za granicą.

 

Posiadamy duże doświadczenie w dostawach niestandardowych dzięki bliskiej współpracy z firmą Brenderup Group - producentem przyczep samochodowych. Ciągle rozwijamy naszą flotę zgodnie z potrzebami klientów, również w zakresie urządzeń do rozładunku.

 

Nasi kierowcy są wysokiej klasy specjalistami, którzy dostarczą Państwa towar szybko i skutecznie. Ich doświadczenie zawodowe pozwala nam unikać uszkodzeń towaru w trakcie transportu oraz dostarczać ładunki na czas.